Back To Top

Jirka Bečvář – Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Svazu PG, ale báli jste se zeptat

Tak dobře, možná jste se nebáli zeptat, ale třeba jste jen nevěděli na co přesně. Rozhovor s Jirkou Bečvářem (28), předsedou Svazu paraglidingu, byl o tom, o co se Svaz stará v rámci volného létání na českém nebi a jak konkrétně se to pilotů dotýká. V podcastu se dozvíte i to, jak funguje výchova mladých talentů a co obnáší pořadatelství ligového závodu. Jirka je padáčkářsky všestranný člověk a díky tomuto rozhovoru budete mít možnost nahlédnout pod pokličku jeho práce i aktivit celého Svazu paraglidingu. 

Podcast

Podcast je umístěný na platformě anchor.fm i na platformách
Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Breaker, Overcast, Pocket Casts, RadioPublic, Stitcher, včetně příslušných mobilních aplikací.

Profil Jirky Bečváře

Jirka Bečvář (28) je současným předsedou Svazu paraglidingu. Kurzem prošel v roce 2009 a aktivně začal létat následující rok. Od roku 2015 pořádá Raná Cup, který je součástí seriálu závodů české Ligy PG. V rámci svazu je i vedoucím programu „Talent“, programu podporovaného Ministerstvem školství a určeného pro padáčkářské mladé naděje do 23 let.

Odkazy

Svaz PG
Český národní ranking – přelety
Aktuální pořadí v ČPP 2019
Český národní ranking – přesnost přistání
Česká Liga paraglidingu
Raná Cup 2019
Program Talent
Kalendář akcí
Hike & Fly Krkonoše

Zakladatel projektu, nadšený paraglidista, sportovec a příležitostný filmmaker. "Na létání mám rád svobodu, zodpovědnost, spektakulární pohled na přírodu a nepřenositelné zážitky. Létání je pro mě hodnota, která mne obohacuje."

Leave a Comment